Bornova Sokağı Travesti

Bornova Sokağı Travesti
 • Şehir:
 • Bölge:
 • Semt:
 • Adı:
 • Yaş:
 • Kilo:
 • Boy:
 • Saç Renk:
 • Göz Renk:
 • Ten Renk:
 • Görüşme Yeri:

Escort Bayan '''' Hakkında:

Travesti İzmir lere dokun ve ellerinle hisset. Onları uzun zaman önce beslemediğini hatırla. Onları oğlumun ellerine al ”, o, benim hınçlı chuchies göğüsler kucakladı ve onları sıktı.O anne! shipra vücudunu yeni aldı ama onun chuchies bile o yumuşak ve süngerimsi değil. Olağandışı uzun memelerinizden emilmeme izin verecek misin? Aç yetişkin oğlunu emzirir misin anne ”dedi beni boynumdan öperken. Kızımla oynadığını ve beni onunla karşılaştırdığını duyduğuma şaşırdım.Evet oğlum, sana bir süt kalsa bak. Bunu duyduğumu duyduktan sonra, hızlı bir şekilde kavradım ve sağ meme ucuyla oynarken sol chuchy’imin ağzını ağzıma aldım. parmaklarıyla nibbling. Boobuğumun yarısını ağzında bir kek gibi yemeye çalışıyormuş gibi çekmeye bile çalışır. Etimi, dişlerini onun areolalarının etrafında dilini çevirerek ısırmaya başladı.

 Benim choot (kedi) ıslak oluyordu ve benim külotumun içinde suyu hissedebiliyordum. Şimdi bir nokta ortaya çıktı. o acımasızca benim chuchies arasında onları değiştirerek yedik. Elleri şimdi kıçımı beyaz pamuklu külot üzerine sürüyordu.Shiva, Shiva! oğlum ne yapıyorsun Bu çok yanlış ama bu kadar iyi hissettiriyor. Lütfen durun, aksi takdirde kontrolüm olmayacak ve sınırları aşabiliriz. ”Elleri şimdi külotumun içine girmişti ve o kadar yavaşça öne doğru hareket ediyorlardı.Hiçbir beta hayır, ana tumhari maan hun.ye tüm kya kar rahe ho. Ye galat hai. Ufffffff sadece bude badan ana kya rakha hai beta ”Şimdi meme ucumu bıraktı ve başımı göğüslerimin yarısına koydu ve yarık yalamaya başladı. Ellerini dilimin üst kısmına ulaştığında dilini çoktan dilinin üstüne koydu ve parmaklarımın avuç içlerine hafifçe bastı. Bazı meyve sularının azgın işten sızmaya başladığını hissettim, ama onlar benim publarım tarafından emildiler, bu yüzden onlara dokunmak için sadece birkaç saniyeydi. 

Ben de yanıyordum ama o zaman benim oğlumdu. Ahlakı geri kazandım ve durmasını istedim.Beta, sevgili rinku beta. Ben de seni seviyorum ama bu sevgini annene göstermenin bir yolu değil. Aslında şimdi sınırları aştık zaten. Hiç kimse annesine onun özel kısımlarında dokunmaz. Bunu hemen durdurmalıyız. Ey tanrım, rinku ne yapıyor? …No… hayır… lütfen onu durdurun ”dedi başparmaklarını eski beyaz pamuklu külotumun yanına koymuştum ki şimdi çok ıslaktı ve dizlerimi hiç bir zaman çekti. O şimdi ellerini arkadan benim işkence üzerine sürtüyordu.Hayır anne, seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun. 

Şimdi duramam. Sana olan sevgimi kanıtlamak istiyorum. Bu kavunlar sarkarken, durmamı nasıl beklersin? Anne, gördüğüm ve tanıdığım tüm kadınların en güzeli sensin.  Bornova Sokağı Travesti İnci beyaz ten ve büyük pembemsi kahverengi areolalar beni çıldırtıyor. Mommu ne yapacağımı bilmiyorum, sadece anneni hissetmem gerek. Lütfen beni durdurma. ”Hemen hemen tutkulu ve sevgiyle boğuşan chuchies’lere bir kaç ısırık verdi. Sonra elleri kadifemsi chootarımı (eşek) okşadı ve parmağıma biraz derine gitti. Oğlum annesinin amirine ilk kez dokunduğunda bir elektrik akımı vücuduma gitti. Bir sürü kedi suyu elini sıktı ve bana parmak basmaya başladı.

Toplam Ziyaret: 416
Bugün Ziyaret: 3

Yorum Yaz